wydawnictwa zagraniczne, Guéant Olivier, Prieur Michel – Bustes des rois et reines de France sur le..

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 20:03:40

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 20:03:40
355693
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Guéant Olivier, Prieur Michel – Bustes des rois et reines de France sur les jetons de l'ancien régime, Paris 2007, ISBN 9782903629854
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 224 + 128 stron formatu A5, oprawa miękka, bogato ilustrowany katalog popiersi władców francuskich, nabijanych na żetonach

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 44