literatura numizmatyczna, Cayón Adolfo, Clemente, Juan – Las monedas Espanolas del tremis al euro de..

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 20:01:40

Cena wylicytowana: 40 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 20:01:40
355700
Opis: literatura numizmatyczna - katalogi aukcyjne, Cayón Adolfo, Clemente, Juan – Las monedas Espanolas del tremis al euro del 411 a nuestros días, Vol. II Edad contemporánea, Madrid 2005, ISBN8492098066
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: strony 1149–1456, format ok. B5, twarda oprawa, drugi tom klasycznego katalogu monet hiszpańskich

Cena końcowa: 40 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 72