wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387–1707, Józef Ty..

Rozpoczęcie: 31-10-2022 18:00
Zakończenie: 10-11-2022 20:00:20

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 10-11-2022 20:00:20
355701
Opis: wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund – Monety Wielkiego Księstwa Litewskiego 1387–1707, Józef Tyszkiewicz – Skorowidz monet litewskich (reprint z 1875), Warszawa 2005, ISBN 8385057552
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 136+47 stron, XV tablic, format B5, oprawa twarda lakierowana

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 88