Polska, Jan Paweł II, 1983

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 22:47:20
Polska, Jan Paweł II, 1983

Polska, Jan Paweł II, 1983

Cena wylicytowana: 1 150 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 22:47:20
352189
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Jan Paweł II, 1983, Warszawa, Aw: Na tle krzyża popiersie papieża lekko w lewo, JAN PAWEŁ II, Rw: Na tle krzyża kontur Polski, na nim WARSZAWA / NIEPOKALANÓW / POZNAŃ / WROCŁAW / GÓRA ŚW. ANNY / KATOWICE / JASNA GÓRA / KRAKÓW / 1983, na obrzeżu nabita punca srebra i Ag 925, projektowała Ewa Olszewska-Borys
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 925, 59.8 mm, 100.12 g, nakład 100 sztuk
Literatura: MMP 83/685, Paszkowycz 54/83

Cena końcowa: 1 150 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 51