Polska, Gaude Mater Polonia, 1978

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 22:45:40

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 22:45:40
352205
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Gaude Mater Polonia, 1978, Częstochowa, Aw: Popiersie papieża w lewo, przed nim zarys wizerunku Matki Boskiej Częstochowskiej, z prawej sygnatura ST. SIKORA, JAN / PAWEŁ II / 16•10•1978, Rw: Fragment różańca z krzyżem, GAUDE - MATER / POLO - NIA, na obrzeżu nabite MET oraz punca producenta, projektował Stanisław Sikora, medal wykonany w Zjednoczonych Zespołach Gospodarczych VERITAS Częstochowa
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź srebrzona, 68.9 mm, 118.25 g
Literatura: Nestorowicz 14

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 21