Polska, Druga pielgrzymka do Polski, 1982

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 22:42:40

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 22:42:40
352161
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Druga pielgrzymka do Polski, 1982, Warszawa, Aw: Głowa papieża w lewo, DRUGA PIELGRZYMKA, Rw: Głowa Matki Boskiej, na jej tle widok klasztoru na Jasnej Górze, 600 LAT OBECNOŚCI OBRAZU • 1982, na obrzeżu punce srebra, projektowała Hanna Roszkiewicz
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 998, 35.0 mm, 26.22 g
Literatura: MMP 82/576, Nestorowicz 253, Paszkowycz 40/82

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 32