Niemcy, talar, 1611

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 22:25:20
Niemcy, talar, 1611

Niemcy, talar, 1611

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 22:25:20
355286
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Krystian II, Jan Jerzy I i August (1591–1611), talar, 1611, Drezno, odmiana ze znakiem menniczym łabędź; Aw: Półpostać władcy z mieczem w prawo dzieli datę, legenda, Rw: Półpostacie braci władcy zwrócone do siebie, legenda
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.92 g, ślad po zawieszce, uszkodzenia tła monety
Literatura: Keilitz/Kahnt 235, Davenport - , Schnee 770, Mers. 812

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 69