Cesarstwo Rzymskie, follis, 347–348

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 21:19:00

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 21:19:00
354747
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans (337–350), follis, 347–348, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w diademie w prawo, CONSTANS P F AVG, Rw: Dwie Wiktorie trzymające wieńce, zwrócone ku sobie, VICTORIAE D D AVGG Q N N, w odcinku •ΓSIS•
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 15.7 mm, 1.62 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 184

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 50