Celtowie Wschodni, naśladownictwo drachmy macedońskiej - typ Philipp III, II–I w. pne

Rozpoczęcie: 24-10-2022 18:00
Zakończenie: 03-11-2022 20:48:20

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 03-11-2022 20:48:20
355296
Opis: Celtowie Wschodni, naśladownictwo drachmy macedońskiej - typ Philipp III, II–I w. pne, Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Uproszczona postać Zeusa trzymającego berło i orła, siedzącege na tronie w lewo, po bokach imitacje napisów
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 3.42 g
Literatura: Slg. Lanz 933–948

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 104