Polska, spinki do mankietu
Zakończenie: 27-10-2022 22:43:40
Polska, spinki do mankietu
355018
Opis: | Polska, spinki do mankietu, Zestaw 2 spinek do mankietu, na obu Orzeł oraz napis POLISH CLUB LTD / ASHFIELD AUST, na stronie odwrotnej sygnatura PERFECTION PLATE SYDNEY, spinki w eleganckim pudełku |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | biały metal złocony, razem 2 sztuki w pudełku |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 125