Polska, Legia Honorowa Sokolstwa Polskiego

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 22:43:20

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 22:43:20
355019
Opis: Polska - RP na Emigracji, Legia Honorowa Sokolstwa Polskiego, Ukośny krzyż maltański, na ramionach L - H - S - P, w kątach popiersie w skrzydlatej czapce, kaganek, dwa skrzyżowane klucze, dwie uściśnięte dłonie, w medalionie wzlatujący Orzeł ze sztangą, CZOŁEM OJCZYŹNIE SZPONEM WROGOWI, na stronie odwrotnej scena pasowania, niżej CZUWAJ, dodatkowo wpinka z Orłem w wieńcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony, emalia, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 70