Polska, zestaw 3 odznaczeń
Zakończenie: 27-10-2022 22:42:40
Polska, zestaw 3 odznaczeń
354913
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa (1945–1989), zestaw 3 odznaczeń, w skład zestawu wchodzi Order Sztandaru Pracy II klasy, Srebrny Krzyż Zasługi i Brązowy Krzyż Zasługi, dodatkowo pudełko |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro (?), tombak srebrzony, brąz, emalia, razem 3 sztuki + pudełko, niewielkie uszkodzenia emalii |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 110