Polska, odznaka pamiątkowa "Cześć Poległym", 1921
Zakończenie: 27-10-2022 22:40:20
354932
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), odznaka pamiątkowa "Cześć Poległym", 1921, Kryż kawalerski, w kątach wieniec, na ramionach 1-XI / 1919 - Cześć - poległym - 1918 / 1919, odznaka jednoczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana MENNICA - PAŃSTWOWA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, 35.3 x 35.2 mm, 12.81 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 66