Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 11. Karpackiego Pułku Artylerii Polowej

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 22:39:20

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 22:39:20
354929
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 11. Karpackiego Pułku Artylerii Polowej, Wstęga tworząca kwadrat z małymi kwadratami w narożnikach, w nich 11 - P - A - P, na środku Orzeł, pod nim kulka armatnia, po bokach wieniec i lufy armatnie, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana W. MIECZNIK / GRAWER / WARSZAWA / Ś-TO KRZYSKA 20
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak srebrzony, emalia, 51.5 x 51.7 mm, 25.5 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 193