Polska, Oficerska Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA)
Zakończenie: 27-10-2022 22:38:20
354926
Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), Oficerska Odznaka Pamiątkowa 6. Pułku Ułanów Kaniowskich (KOPIA), Krzyż maltański, na środku Orzeł, na jego piersi okrągła tarcza, na której U6, na stronie odwrotnej nabite 176, odznaka trzyczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. WILMAN - LWÓW |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony, emalia, 53.0 x 53.2 mm, 28.72 g (z nakrętką) |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 48