Polska, odznaka fantazyjna (?)

Rozpoczęcie: 17-10-2022 18:00
Zakończenie: 27-10-2022 22:34:40

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2022 22:34:40
354915
Opis: Polska - III Rzeczpospolita (1989–), odznaka fantazyjna (?), Krzyż, na górnym ramieniu 3 RBM, na dolnym 2000, na środku koło zębate w którym herb Łodzi, na stronie odwrotnej numer 139, odznaka dwuczęściowa, mocowana na słupek, nakrętka sygnowana J. Cieplucha www.grawer.eu
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 40.3 x 40.2 mm, 21.64 g (z nakrętką)

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 33