Wielka Brytania, korona, 1887
Zakończenie: 27-10-2022 22:14:20
Wielka Brytania, korona, 1887
354496
| Opis: | Wielka Brytania - Wiktoria (1837–1901), korona, 1887, Londyn |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 925, 28.20 g, przetarte, patyna |
| Literatura: | Davenport 107, S. 3921 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 105