Watykan (Państwo Kościelne), 10 lirów, 1929
Zakończenie: 27-10-2022 22:14:00
354470
Opis: | Watykan (Państwo Kościelne) - Pius XI (1922–1939), 10 lirów, 1929 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, patyna |
Literatura: | Berman 3354 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 66