Niue, 1 dolar, 2011
Zakończenie: 27-10-2022 22:09:40
Niue, 1 dolar, 2011
353943
| Opis: | Niue - Elżbieta II (1952–2022), 1 dolar, 2011, Warszawa, Carnuntum - Szlak Bursztynowy |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro ok. 28.3 g próby 925, moneta oksydowana z bursztynem, nakład 10.000 sztuk, patyna |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 62