Niemcy, 2 fenigi, 1707 SML
Zakończenie: 27-10-2022 22:06:40
Niemcy, 2 fenigi, 1707 SML
354551
Opis: | Niemcy - Saksonia-Meiningen - Ernest Ludwik (1706–1724), 2 fenigi, 1707 SML |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna, rzadkie |
Literatura: | Schön 7 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 52