Niemcy, talar, 1849 B
Zakończenie: 27-10-2022 22:02:20
Niemcy, talar, 1849 B
354607
Opis: | Niemcy - Brunszwik-Calenberg-Hannover - Ernest August (1837–1851), talar, 1849 B, Hanower |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, bardzo ładny |
Literatura: | AKS 107, Davenport 675, Thun 167 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 67