Niemcy, 3 grosze kiperowe, bez daty
Zakończenie: 27-10-2022 22:01:20
354487
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Jerzy Wilhelm (1619–1640), 3 grosze kiperowe, bez daty, Kolonia |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | niecentrycznie wybity awers, patyna |
Literatura: | Bahrfeldt 662, Neumann 10.51 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 31