Austria, talar, 1796
Zakończenie: 27-10-2022 21:55:40
Austria, talar, 1796
354603
Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Hieronim Józef Franciszek graf Colloredo (1772–1803), talar, 1796, Salzburg, Aw: Popiersie w prawo, u dołu sygnatura M, wokoło napis, Rw: Ukoronowana tarcza herbowa pod płaszczem gronostajowym, u dołu data |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro 27.95 g, piękny |
Literatura: | Davenport 1265, Probszt 2450, Zöttl 3236 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 96