Polska, 100 złotych, 1981
Zakończenie: 27-10-2022 21:23:00
Polska, 100 złotych, 1981
354379
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 100 złotych, 1981, Warszawa, Kościół Mariacki w Krakowie, wypukły napis PRÓBA |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład: 4.020 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna, mikroryski na rewersie |
Literatura: | Parchimowicz P402a |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 24