Polska, 100 złotych, 1983
Zakończenie: 27-10-2022 21:17:00
Polska, 100 złotych, 1983
354361
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 100 złotych, 1983, Warszawa, Ochrona Środowiska - Niedźwiedź |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 625, nakład 8.000 sztuk, stemple lustrzane, moneta w plastikowym kapslu, patyna |
| Literatura: | Parchimowicz 295 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 71