Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW
Zakończenie: 27-10-2022 20:52:40
354004
Opis: | Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I (1825–1855), 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 MW, Warszawa, kropka po cyfrach roku |
Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
Dodatkowe informacje: | uszkodzenia obrzeża |
Literatura: | Bitkin 1172, Plage 412 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 62