Polska, 5 groszy polskich, 1820 IB
Zakończenie: 27-10-2022 20:51:00
354575
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Aleksander I (1801–1825), 5 groszy polskich, 1820 IB, Warszawa |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 858, Plage 116 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 61