Polska, 5 złotych, 1829 FH
Zakończenie: 27-10-2022 20:49:40
Polska, 5 złotych, 1829 FH
353810
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 5 złotych, 1829 FH, Warszawa |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, wyczyszczone |
Literatura: | Bitkin 985, H-Cz. 3634, Plage 37, Berezowski 5 zł |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 258