Polska, dwuzłotówka (8 groszy), 1770 IS
Zakończenie: 27-10-2022 20:47:20
353816
Opis: | Polska - Stanisław August Poniatowski (1764–1795) - monety koronne, dwuzłotówka (8 groszy), 1770 IS, Warszawa |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | nieco rzadszy rocznik, ciemna patyna |
Literatura: | Parchimowicz SAP 24.e, Plage 317, Berezowski 3 zł |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 169