Polska, ort "efraimek", 1755
Zakończenie: 27-10-2022 20:46:20
Polska, ort "efraimek", 1755
353801
Opis: | Polska - August III (1733–1763) - monety polsko-saskie, ort "efraimek", 1755, Lipsk |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Kahnt 688 var. d, Kop. 2113, Merseburger 1782, Olding 479 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 151