Polska, denar koronny, bez daty
Zakończenie: 27-10-2022 20:31:00
352585
Opis: | Polska - Kazimierz IV Jagiellończyk (1446–1492), denar koronny, bez daty, Kraków, pierścień pod koroną |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 0.36 g, ciemna patyna, niecentryczny rewers |
Literatura: | Frynas P.18.4, Kop. 385, Kubiak typ III/2 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 116