Włochy, denar
Zakończenie: 27-10-2022 20:28:40
Włochy, denar
354003
Opis: | Włochy - Lukka - Henryk III, IV lub V (1039–1125), denar, Lucca, Aw: Monogram Henryka utworzony z dwóch liter I, …PERATOR; Rw: LVCA, + ENRICVS |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 16.3 mm, 0.80 g, patyna |
Literatura: | Biaggi 1056 |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 47