Cesarstwo Rzymskie, denar, 125–127
Zakończenie: 27-10-2022 20:19:00
354527
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 125–127, Rzym, Aw: Głowa cesarzy w wieńcu laurowym w prawo, HADRIANVS AVGVSTVS, Rw: Roma siedząca w lewo, trzymająca gałązkę oliwną i włócznię, COS III |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.81 g, uszkodzenia powierzchni monety |
Literatura: | RIC² 794 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 75