Cesarstwo Rzymskie, denar, 119–122
Zakończenie: 27-10-2022 20:18:00
354532
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 119–122, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo IMP CAESAR TRAIAN HADRIANVS AVG, Rw: Aeternitas stojąca na wprost, trzymająca w uniesionych dłoniach głowy Sola i Luny P M TR P COS III / AETER AVG |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 2.63 g, uszkodzenia powierzchni monety |
Literatura: | RIC 115 |
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 63