wydawnictwa zagraniczne, Meshorer Y., Raynor J. – The Coins of Ancient Meiron, Winona Lake 1988, IS..
Zakończenie: 27-10-2022 20:06:20
354284
Opis: | wydawnictwa zagraniczne, Meshorer Y., Raynor J. – The Coins of Ancient Meiron, Winona Lake 1988, ISBN 0897572084 |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 140 stron formatu ok. B5, oprawa twarda, katalog 1.017 monet odkrytych podczas badań archeologicznych antycznego miasta Merom |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 50