Zakończenie: 27-10-2022 20:02:40
354992
Opis: | wydawnictwa polskie, Kamiński Czesław, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1587–1632 (Zygmunt III Waza); Warszawa 1990, ISBN 8303031031 |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ponad 500 stron formatu A5, miękka oprawa, ponad 2500 skatalogowanych monet, przetarta okładka, część kart luźna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 144