wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Wars..
Zakończenie: 27-10-2022 20:02:20
354991
Opis: | wydawnictwa polskie, Kurpiewski Janusz – Katalog monet polskich 1576-1586 (Stefan Batory), Warszawa 1994, ISBN 8385057234 |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 142 strony formatu B5, oprawa miękka lakierowana, bogato ilustrowany katalog wraz z oceną rzadkości i wyceną monet |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 116