Zakończenie: 27-10-2022 20:02:00
352572
Opis: | wydawnictwa polskie, Edmund Kopicki - Katalog podstawowych typów monet i banknotów Polski oraz ziem historycznie z Polską związanych; tom VII, Monety pomorskie XVI-XIX w., Warszawa 1981 |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | 177 stron formatu A5, oprawa kartonowa, fragment pierwszego obszernego opracowania numizmatyki polskiej i z Polską związanej, dodatkowo errata |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 129