wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związ..
Zakończenie: 27-10-2022 20:01:40
354990
Opis: | wydawnictwa polskie, Kopicki Edmund - Ilustrowany Skorowidz Pieniędzy Polskich i z Polską Związanych , 4 woluminy - część 1 teksty i tablice, część 2 teksty i tablice |
Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | oprawa miękka, w części I pisakiem na dolnej krawędzi napisane I, w tablicach części I jedna luźna karta |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 187