Polska, odznaka pamiątkowa Akcja Burza
Zakończenie: 20-10-2022 22:33:20
209345
Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), odznaka pamiątkowa Akcja Burza, odznaka jednoczęściowa z symbolami Polski Walczącej, na ramionach ARMIA - KRAJOWA - AKCJA - BURZA, nakrętka sygnowana |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | biały metal 40 x 45 mm |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 84