Rosja, medal za stłumienie powstania na Węgrzech i w Siedmiogrodzie, 1849

Rozpoczęcie: 10-10-2022 18:00
Zakończenie: 20-10-2022 22:28:40

Cena wylicytowana: 2 100 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2022 22:28:40
209344
Opis: Rosja - Mikołaj I (1825–1855), medal za stłumienie powstania na Węgrzech i w Siedmiogrodzie, 1849, Dwugłowy Orzeł, wyżej Oko Opatrzności, С НАМИ БГЪ. РАЗУМЂЙТЕ ѨЗЫЦЫ И ПОКОРѦЙТЕСѦ, na stronie odwronej За / усмирение / Венгрии / и / Трансильвании / 1849
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.2 mm, 11.26 g, patyna, wybito 213.593 sztuk, rzadki
Literatura: Diakov 589.1 (R0)

Cena końcowa: 2 100 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 176