Rosja, medal za stłumienie powstania na Węgrzech i w Siedmiogrodzie, 1849
Zakończenie: 20-10-2022 22:28:40
209344
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), medal za stłumienie powstania na Węgrzech i w Siedmiogrodzie, 1849, Dwugłowy Orzeł, wyżej Oko Opatrzności, С НАМИ БГЪ. РАЗУМЂЙТЕ ѨЗЫЦЫ И ПОКОРѦЙТЕСѦ, na stronie odwronej За / усмирение / Венгрии / и / Трансильвании / 1849 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro, 29.2 mm, 11.26 g, patyna, wybito 213.593 sztuk, rzadki |
Literatura: | Diakov 589.1 (R0) |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 196