Rosja, Wybór Mikołaja Pawłowicza na rektora Uniwersytetu Abo, 1816
Zakończenie: 20-10-2022 22:28:20
354325
Opis: | Rosja - Aleksander I (1801–1825), Wybór Mikołaja Pawłowicza na rektora Uniwersytetu Abo, 1816, Aw: Głowa Mikołaja Pawłowicza w prawo, niżej sygnatura TH. COM. DE. TOL., NICOLAUS PAULIDES MAGNUS ROSSIARUM PRINCEPS., Rw: Apollo, z lirą i kołczanem, stojący obok siedzącej Muzy, grającej na lirze, z lewej K. B. A., niżej THEODORUS COMES DE TOLSTOY INV: ET FEC., w odcinku CANCELLARIO PRINCIPI / ACADEMIA ABOENSIS / MDCCCXVI, ERIS MIHI MAGNUS APOLLO. |
Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz, 58.3 mm, 88.77 g |
Literatura: | Diakov 402.2 (R1) |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 72