Rosja, połtina, 1848 СПБ HI
Zakończenie: 20-10-2022 22:23:20
Rosja, połtina, 1848 СПБ HI
354213
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), połtina, 1848 СПБ HI, Petersburg |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Adrianov 1848, Bitkin 261, Uzdenikov 1661 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 64