Rosja, 10 kopiejek, 1834 EM - ФХ
Zakończenie: 20-10-2022 22:23:00
354399
Opis: | Rosja - Mikołaj I (1825–1855), 10 kopiejek, 1834 EM - ФХ, Jekaterinburg |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | zielona patyna |
Literatura: | Bitkin 465, Brekke 282 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 60