Rosja, 5 kopiejek, 1783 KM
Zakończenie: 20-10-2022 22:19:40
Rosja, 5 kopiejek, 1783 KM
354392
Opis: | Rosja - Katarzyna II (1762–1796), 5 kopiejek, 1783 KM, Suzun |
Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Bitkin 785, Brekke 250 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 31