Niemcy, 5 marek, 1906
Zakończenie: 20-10-2022 22:17:40
Niemcy, 5 marek, 1906
354172
Opis: | Niemcy - Badenia - Fryderyk I (1856–1907), 5 marek, 1906, Karlsruhe, wybite z okazji 50-lecia zaślubin księcia z Luizą |
Stan zachowania: | I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | delikatna patyna, pięnie zachowane |
Literatura: | AKS 158, Jaeger 35 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 78