Niemcy, 24 grote, 1749
Zakończenie: 20-10-2022 22:12:40
Niemcy, 24 grote, 1749
354229
Opis: | Niemcy - Brema – miasto, 24 grote, 1749, Brema |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | rzadki i ładnie zachowany, niski nakład: 1.890 szt., patyna |
Literatura: | Jungk 609, KM 195 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 89