Niemcy, ort, 1685 HS
Zakończenie: 20-10-2022 22:10:40
Niemcy, ort, 1685 HS
350409
Opis: | Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm (1640–1688), ort, 1685 HS, Królewiec, końcówka napisu ARC• & P• ELEC•, wariant bez obwódki po stronie Orła |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Neumann 11.118, Schrötter 1717 |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 29