Francja, 6,55957 franka = 1 euro, 1999

Rozpoczęcie: 10-10-2022 18:00
Zakończenie: 20-10-2022 22:07:40

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 20-10-2022 22:07:40
209342
Opis: Francja - V Republika (od 1958), 6,55957 franka = 1 euro, 1999, Paryż, moneta wybita z okazji wprowadzenia euro w Unii Europejskiej.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 22.12 g, stemple lustrzane, lekko przetarte, jasna patyna
Literatura: KM 1254

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 40