Francja, 6,55957 franka = 1 euro, 1999
Zakończenie: 20-10-2022 22:07:40
209342
Opis: | Francja - V Republika (od 1958), 6,55957 franka = 1 euro, 1999, Paryż, moneta wybita z okazji wprowadzenia euro w Unii Europejskiej. |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 22.12 g, stemple lustrzane, lekko przetarte, jasna patyna |
Literatura: | KM 1254 |
Cena wywoławcza: 55 zł
Cena szacunkowa: 90 zł
Ilość odsłon: 43