Polska, 10 groszy, 1830
Zakończenie: 20-10-2022 21:44:40
Polska, 10 groszy, 1830
354234
Opis: | Polska - Królestwo Kongresowe (1815–1835) - Mikołaj I (1825–1855), 10 groszy, 1830, Warszawa, odmiana z inicjałami K - G (Karol Gronau) |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna |
Literatura: | Bitkin 1011, Kop. 2665 (R1), Plage 92, Berezowski 2 zł |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 63